3 квіт. 2013 р.

СЛОВО РЕДАКТОРАПривіт тобі, любий читачу! Вітаю зі святом справжньої весни! От зараз якраз сиджу біля відкритого віконечка, дихаю теплим повітрям і, як банально не звучало, думаю про тебе :D  Квітень виринає смарагдом серед нашої буденності, хіба він тебе не чарує?

Але варто й згадати цього засніженого дідугана Березня. Так, він нас поморозив вдосталь, але цей місяць залишить в наших серцях спогад на все літо про сніжний бал зими. Напевно, це був запізнілий подарунок до Жіночого дня Сніговій Королеві…

У народі березень називали красовиком. Етимологію цього слова можна вивести для себе індивідуально. Проте я б цей наш третій календарний місяць, четвертий місяць зими, назвала б святовик! Стільки усіляких заходів: святкування 199 років від дня народження Тараса Григоровича, грайливої Масляної, дня народження Ліни Костенко, священного Дня поезії, Міжнародного дня води, золотого Дня філолога та багато-багато інших свят.

Щира команда газети «Абzац» вклала усі найкращі емоції Всесвіту, частину своєї душі в кожен рядочок. З превеликим трепетом в серці ми будемо сподіватися, що усі читачі будуть задоволені нашою працею. Ми будемо чекати на Ваші відгуки й маленькі серця у соц.мережі «ВКонтакте»!

Радійте кожній хвилині, відчувайте весну, радість й тепло кожною клітинкою тіла!

З повагою, Ваша Станіслава


P. S. : Якщо ти, так-так, саме ти, той, хто зараз це читає й має купу ідей, думок, якщо жага до дії тебе п`янить, якщо хочеш поділитись чимось своїм, то пиши на мою веселу пошту ( lalalalababy@mail.ru) або знаходь мене в Жовтому домі філологічного щастя, або «ВКонтакте». Ми чекаємо саме на тебе!


Велика подяка Богдану-Олегу Горобчуку за його неймовірну ілюстрацію!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар